Zelená trojka

Blog a názorový web s vlastní tvorbou

Jak to vlastně začalo?

Mnohdy lidé často chápou věci vyřčené odborníky napůl neboť vakcinace vůči infekčním chorobám nepomáhá proto, aby se zabránilo nakažení, ale aby nemoc vypukla v plné míře.

Mnoho lidí argumentuje tím, že se nikdy neočkovali na žádnou nemoc (spalničky, chřipka a pod.), ale neberou v potaz to, že vakcíny existují od 17. století. Díky tomu a hygienickým návykům jsme se zbavili moru a epidemií HIV.

Bohužel se najdou země jako je Indie a Čína, kde podmínky lidí jsou drastické a vláda v Číně má tendenci vše tajit.

Tudíž je snadno odvoditelné i to, že výzkumná laboratoř ve Wuhanu pracovala na výzkumu koronaviru, který známe jako Covid-19 způsobující nemoc SARS Cov2.

Zdroje: Coronavirus Disease 2019 (COVID-19) | CDC; CDC COVID Data Tracker

Nouzový stav

Je nepochybné, že vakcína a očkování obecně má smysl a díky zlomku obyvatelům nechající se očkovat nemáme chřipkou epidemii.

Studie o lidských koronavirech je stará desítku let a pracuje se na ni od dob prvních pandemií MERS a SARS, které jsou téměř stejné jako ta, co nyní.

Nyní jsou vakcíny dvě, ale za čas jich kvůli penězům bude mnoho.

Úryvek z vyhlášení nouzového stavu.
Úryvek z vyhlášení nouzového stavu.

Nouzový stav – závěr

Nouzový stav se vyhlašuje kvůli celoplošnému ovlivnění území ČR a nasazení vojenských sil tam, kde místní složky nezvládají situaci. Díky nouzovému stavu lze plošně zabezpečit pracovní místa pomocí ochranné lhůty, během které mohou zaměstnanci pracovat dočasně jinde aniž by přišli o své původní zaměstnání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.