Přepis

1. Téma (NE)Civilizované chování)

Prvním tématem je nesmyslné chování lidí. Mohli jsme to vidět například na chování pana poslance Volného. Poslední dobou si všímám toho, že lidé ztrácejí zábrany a přestávají myslet a chovat se civilizovaně.

Reflektuje to i obsah komentářů na sociálních sítí.
Já upřímně na tyto končiny internetu nechodím často, ale když tam jsem tak si vůbec nepřipadám v moderní době 21. století, ale někde v pravěku, kde by komentující uživatelé hodili kyj po komkoliv, kdo se jim nelíbí (ač jde o názory či vzhled).

2. Téma

Druhým tématem je vakcinace a nesmyslnost lidského uvažování. Už jistě víte, že se začali očkovat lidé 80+ a zdravotníci.

Přesto, že se dlouho řešila vakcinace a diskuse veřejnosti o tom jak vakcína škodí doprovázející zneuctění holokaustu a další demonstrace o nesvobodě. Nyní ministerstvo zdravotnictví selhává na více liniích.

Dle nejnovějších průzkumů je o vakcínu veliký zájem a zdravotníci mnohdy ještě ani nebyli očkováni, leč si to přejí.

Pokud se na internetu či v televizi začne šířit informace o tom, že někdo zemřel na vakcínu, tak je to jistá nepravda.

Neboť pokud by někdo zemřel, tak to nebude na vakcínu, ale na následek vedlejších alergických účinků doprovodných látek. Mám na mysli lipidy.


Lipidy ve vakcíně pomáhají lepšímu vstřebání a zároveň k ochraně mRNA, která je potřebná pro imunitní systém organismu, kdy toto mRNA rozšíří pomyslnou databázi imunitního systému a po vniknutí viru s tímto RNA bude odpověď organismu rychlá a přesná, neboť po očkování už bude imunitní systém znát tento RNA kód a viry zahubí. Tudíž budeme v bezpečí a nemusíme se bát toho, že onemocníme.

Jediné na co si musíme dát pozor jsou pravdivé informace o alergiích na pomocné látky.

3. Téma

Třetím a posledním tématem je svoboda.

Toto slovo bylo již mnohokrát skloňováno a je tématem mnoha nespokojených lidí.

Svoboda se velmi přeceňuje a lidé pak jsou na jejich výkladu svobody závislý.

Je to velice nebezpečné, neboť svoboda ve smyslu demonstrujících lidí buď na staromáku nebo rebelující restauratéři považují tento termín jako absolutní absenci omezení, tudíž by dle jejich rétoriky mohli zabíjet beztrestně.

A je více než pravděpodobné, že se jim toto daří, neboť nemocnice mají mnoho pacientů, ale málo personálu.

Ano… problém není v tom, že by se dělalo málo, ale problémem je to, že sobci jako rebelující restauratéři a demonstranti toužící po svobodě, paradoxně berou svobodu lékařům a zdravotnickému personálu.

Protože tito lidé nasazují životy a své vlastní zdravý včetně životní pohody na úkor zdravý ostatních lidí, kdy hospitalizovaní jedinci se třeba mohli nakazit na nějaké obdobné protivládní demonstraci.

Buďte opatrní a dbejte na zdraví druhých… ahoj příště!