Jak na epidemii.!

V prvé řadě je nezbytné říct, že tato celá situace je velký divadlo na občany.

Pomohlo by, kdyby se vše otevřelo. Tito jakože odborníci vůbec nic neví o šíření. Já nejsem odborník, ale nejsem blbej abych nevytvořil vlastní experiment.

Během zákazů se lidé více shlukují v uzavřeném prostoru přičemž nemoc se šíří více a rychleji. V létě se vše otevřelo a lidé byli venku a díky tomu a teplu slunce nebylo tolik mrtvých jako teď.

Otevření republiky a všeho zotaví celou zemi.

Lidé se potřebují imunizovat a mít pohyb. To, že lidé budou doma jen způsobí mnohdy horší následky než je zápal plic způsobený Covidem.

Aktualizace: 5.11.2020

Nechtěl jsem tomu věřit, ale nyní to dává smysl. Vlády po celém světě se chtějí zbavit seniorů. Každý mrtvý senior ušetří státu kolem 150 000kč ročně. Je to teorie, ale teď dává smysl.

Aktualizace: 30.10.2020

24hodin máme nového ministra zdravotnictví, který v této prokleté funkci začal páchat chyby i když se tváří jako opatrný člověk. Media však špínu na něj našli a najdou jí i víc.

Krize, kterou zažíváme je katastrofální. Současná vláda totálně zníčila dlouho budovanou ekonomiku. To co joní budovali 30let vláda zníčila během týdne.

Aktualizace (23. – 24. Října | 2020)

Současný ministr zdravotnictví Prymula (ke dni 23. října) se dopustil největší chyby v současnosti. Porušil své nařízení v domění, že se to nikdo nedoví. ∆×∆ Omyl. Bulvární deník Blesk mu byl na stopě a odhali podraz na lidi, kteří už vůbec nevěří vládě, která sotva dokáže připravit krizový plán a postup.

To na, co všichni čekáme je jasný plán opřený o důkazy, že virus existuje. Nebo jeho existenci vyvrátit? Důkazy o obojím jsou na místě. Také očekáváme profesionální přístup.


Aktualizace: 21.09.20

Dne 21. září rezignoval z pozice ministra zdravotnictví a nastoupil na jeho místo profesor Roman Prymula. Nadšení se nekonalo.

Vakcíny, co se nakupují, jsou pouze zbytečnými nástroji farmaceutických firem a nošení roušek urychluje šíření viru. To je jedenz důvodů, proč se to v létě uklidnilo. (Roušky se sundaly). Až se roušky opět sundají, bude zase dobře.

Skandál desetiletí

Kdo nám vládne?

Nyní prožíváme nejhorší období desetiletí. Nevíme co bude zítra nebo za týden. Máme tu již dlouho existující vir, který si vysoce postavení lidé (WHO) nazvali Covid19, ale jde skutečně o respotační onemocnění SARS. SARS je tak běžná, jako virus rýmy nebo alergie.

Promoření

Jediné rozumné řešení je promoření (vytvoření imunity). Lidé, co toto prodělali již nemocní nebudou, tělo už bude zvyklé. Problémem je, že v televizi nebo v rádiu není člověk, co by to vysvětlil. Nařízení dělají totiž lidé, co nepracují v terénu, ale pracují jen teoreticky s daty a v laboratoři.

Zkušenější lékaři z terénu mají mnohdy jiný pohled na celou tu bublinu.

Vláda vše pouze přetlumočí, co jim právě epidemiologové řeknou. Takže kdo nám vládne? Epidemiologové nebo vláda?.

To co z tohoto vyjde jsou pouze namaštěné kapsy farmaceutických firem vyvýjející kromě spousty léků “účiných” na vir Covid19 a jiné včetně chřipky. Kromě léků se zabívají výzkumem bakterií a virů, což je nedílná součást tvorby protilátek a léků.

Aby vznikl lék musí vzniknout i nějaká ta nemoc. Tím se docílí mutací a kombinací několik virových/bakteriálních onemocnění.

V současnosti není promoření šťastnou volbou.

Nové informace zde: