Čt. Zář 16th, 2021

Pandemická krize

Aktualizace: 12.09.20

Skandál desetiletí

Kdo nám vlastně vládne?

Očkování probíhá

Dnes 15. května jsem podstoupil očkování látkou Comirnaty od společnosti Pfizer. Můžu potvrdit, že mediální upozorňování na nějaké vedlejší účinky je zcela přehnané. A kdokoliv se chce očkovat a má strach, doporučuji mu velkokapacitní centrum, kde si vyberete Pfizer.

Nyní prožíváme nejhorší období desetiletí. Nevíme co bude zítra nebo za týden. Máme tu již dlouho existující vir, který si vysoce postavení lidé (WHO) nazvali Covid19, ale jde skutečně o respirační onemocnění SARS. SARS je tak běžná, jako virus rýmy nebo alergie.

Promoření

Jediné rozumné řešení je promoření (vytvoření imunity). Lidé, co toto prodělali již nemocní nebudou, tělo už bude zvyklé. Problémem je, že v televizi nebo v rádiu není člověk, co by to vysvětlil. Nařízení dělají totiž lidé, co nepracují v terénu, ale pracují jen teoreticky s daty a v laboratoři.

Zkušenější lékaři z terénu mají mnohdy jiný pohled na celou tu bublinu.

Vláda vše pouze přetlumočí, co jim právě epidemiologové řeknou. Takže kdo nám vládne? Epidemiologové nebo vláda?.

Téměř rok a kde je výsledek?

Výsledek snažení zbavení se pandemie se táhne dlouho, víme jen to, že vlastně se tento stav vládám po celém světě hodí, a jen toho zneužívají k vlastním zájmům. Celá tato věc se jen udržuji v nemrtvém stavu.

Ze zkušeností z minulých let víme, že pokud se nějaká větší viróza objevila, brzy i odešla.
Opatření jsou zcela zbytečná a lidi to ví.