Popis:

Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit.(Bohemia MP)

Fantastické fantasy. Konečně mladá krev, co jde do sebe a dokáže natočit kvalitní film, který zaujme. Vše včetně hudby, výpravy, triků a lokací působí na diváka nesmírnou energií a i přes pomalý start jsme se dočkaly filmu desetiletí, co v čechách nemá obdoby.

Hodnocení:

Fantasy příběh je originálním prvkem filmu Princezna zakletá v čase. Je to skvělý a originální příběh, který v jiných českých filmech nenajdeme.

Film se může měřit se zahraniční produkcí a pseudo recenzenti mohou jen závidět a film hodnktit zaujatě, i přes fakt, že se češi vrací ke klasikám a tvorbě z poválečného období jako je česká verze amerického Star Treku a to film Ikarie XB 1.

Hodnocení: 87%