Od počátku předchozí pandemií SARS a MERS pracují farmaceutické firmy na mnohých výzkumech coronavirů. Není tajemstvím, že jeden takový výzkum probíhal i ve Wu Chanu a zde se rozšířil i na veřejnost.

Místo, kde toto vše vzniklo je Wuchanský institut virologie, který místo nějakých vakcín pracuje na elektrochemické oxidaci, která deaktivuje coronaviry.

Deaktivace elektrooxidací coronavirů

Tuto zprávu v počátcích mnohé vlády ve světě odsuzovali a mnohdy plánovali i to, aby Čína nesla odpovědnost.

Kde je ten problém?

Problémem celé této situace je to, že světové vlády zneužili vzorců, které wuchanský institut zveřejnil, aby pomohl najít lék.

Paradoxně, ale žádný lék nepotřebujeme, jediné co potřebujeme je čerstvý vzduch a pohyb spojený s pravidelným příjmem vitamínu D.

Cílem světových vlád je restart ekonomiky, neboť neúnosný růst populace a nebezpečnější ekologické katastrofy donutili světové vlády jednat.

Využili toho, že ohrozí rizikové skupiny a eliminují tím postradatelnou část obyvatel, která ošetří státní pokladny o miliardy korun.

Už i ministr zdravotnictví Blatný přiznal, že počty nakažených a zemřelí jsou namixovaní s ostatní příčinou úmrtí, jako je důsledek nedostatku péče o rizikové skupiny a pacienty s rakovinou.

Coronaviry způsobují zápal plic a všichni pacienti s covidem mají zápal plic. Takže žádná vakcína nepomůže, je to jen placebo.

Výsledek?

Ve výsledku, kdyby se vše rozvolnilo a vláda by zvolila strategii rozdání vitamínu D a dovolila volný pohyb nemoc by zmizela.

Reference a zdroje: http://www.whiov.cas.cn/kxyj_160249/kyjz_160280/202101/t20210114_5862223.html