Zelená trojka

Blog a názorový web s vlastní tvorbou

Degradace chování

Současné měsíce jsou náročné pro všechny. Velkou zátěž zažívají zdravotníci a i podnikatelé.

Zdravotníci mnohdy dělají nad rámec své profese a i přesto nedostávají patřičné odměny. Je smutná i lhostejnost části veřejnosti, kteří svým sobeckým jednáním komplikují život těm, kteří se snaží žít slušný a spořádaný život.

Lidé se slušným chování a úctou k autoritám mají tendenci upozorňovat na pochybení skupiny nezodpovědných lidí, kteří toto komentují tak, že jsou to udavači.

Udavač pouze respektuje autorit a ti samozvaní hrdinové si stěžují neoprávněně na důsledek jejich chování. V moderní společnosti je nežádoucí, aby byla vyvolána anarchie a neúcta k autoritám.

Když opomeneme zmiňovanou neúctu k autoritám. Pravdou je, že současná česká politická scéna je žalostně tragikomická až na pokraji klinické smrti. Je nehorázné, aby představitelé jakékoliv země světa (včetně České republiky) působili komicky až žalostně neschopně, kdy si už každý říká, že horší vládu jsme nikdy neměli.

Kdyby jsme se podívali do minulosti, mohli bychom v klidu říct, že jedna z nejlepších vlád byla ta Sobotkova. Politici působili profesionálně a nic nebylo tak skandální, že představitelé budou kázat vodu a pít víno.

Upřímně se těším na podzimní volby, kdy dozajista budeme mít novou vládu.

Reference a odkazování: Nouzový stav a mimořádná opatření – co aktuálně platí | Vláda ČR (vlada.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.