Čt. Zář 16th, 2021

V demokratické zemi existuje něco, jako špičkový politik? Všichni jsou to volení zástupci lidu, čili i politici nejsou nadlidé, ale.. no.. Bartoš si zřejmě myslí, že je něco víc. Jemu podobným “špičkovým” politikům to možná nevadí, ale mnoho lidí je z něj znechucena, a děsí se, toho, co je to za obludu.

Bartošovi dělá problém se učesat a chodit upraveně, tak raději to absurdně zdůvodňuje. Problém je i to, že pokud Bartoš vyhraje volby, a bude reprezentovat českou republiku, jako zemi, kde vrcholní politici nedovedou pečovat o svůj vizuální vzhled na úrovni.

Pro okolní státy budeme jen pro smích. Nenašel jsem mezi Piráty jediného slušně vypadajícího člověka. Pouze samé ošklivé a nevzhledné lidi, včetně Pirátky Olgy Richterové. Ta už od pohledu vypadá jako skřet. Její brácha na tom není o nic líp.

Všichni Piráti můžou mít jakékoliv vzdělání, ale vizuál hraje velkou roli při prvním dojmu.

Kde je problém?

Je paradoxní, že lidé, kteří jsou velmi vzdělaní, jako lidé od Pirátů, mívají velice nebezpečné liberální názory.

Mezi nimi jsou to postoje k ekologii, anebo k daním. Liberální politici vždy upřednostňují jen část voličů, kterou sami upřednostňují. Mohli jsme to vidět, při schvalování zákonu v PSP o sňatcích LGBT+, kdy tyto „normálními lidmi“ nenáviděné entity jsou cílovou skupinou právě Pirátů.

LGBT+ komunita není nic jiného, než jen blbost ze západu. Do převratu 89 jsme nic takového oficiálně neměli. Navíc lidé z této skupiny jsou často jinými lidmi s liberálním názorem hájeni, že prý má každý právo žít život po svém.

Avšak tato skupina lidí (LGBT+) má jiný poblém, a sice psychický problém. Lidé s touto poruchou mají být správně zavření v léčebně. Neboť LGBT+ komunita je v rozporu s tradičními hodnotami rodiny v Čechách.

Tím mám na mysli rodinu, kterou tvoří matka a otec. Babička a dědeček. Jen si to představte, jaké dopady by to mělo na ono adoptované dítě. Adoptuje-li si gay pár dítě a ono bude mít „dva táty“, kdy jeden bude zastávat roli matky, a v dospělém životě tohoto dítěte přijde fáze rodičovství, tak samozřejmě vnouče téhož gay páru nepozná nikdy svoji babičku, ale bude se moct pochlubit jen dvěma dědečky.

Nahání mi to husí kůži.

Pokud by příklad s gay rodinou byl opačný a dítě gay páru, by se vydalo taktéž cestou gaye, hrozilo by, že rodina a celá větev této rodiny už nebude tvořit přirozený rodokmen, ale pouze adoptované články a umělou rodinu.

Jsem si též vědom, že existují alternativy, a to umělé oplodnění pomocí například kamarádkou jednoho z nich.

Věřím, že Piráti v rámci své snaze všechno digitalizovat přistoupí brzo i k čipování lidí, kdy při načtení čipu bude mít státní úředník přístup ke všem informacím o každém člověku jednotlivě, neboť cíl pirátů je transparentnost státní správy.

Toť vše, udělejte si názor sami.

By zaloha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *