Čt. Zář 16th, 2021

Už opakovaně koalice spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) staví svou předvolební kampaň na pomlouvání svých nepřátel. Sice to je jen a jen jejich věc. Konstatování toho jak je současná vláda špatná, a oni jsou ti dobří působí jako tvrzení vařené z vody, či až dost slaboduše a komicky.

Při předvolební kampani mají jednotlivé strany, anebo koalice představovat svůj volební program a hájit ho jak před svými voliči, tak před potencionálními voliči.

Dobří politici nebudou shazovat a pomlouvat své soupeře, ale budou prosazovat to své, čemu věří.

Koalice SPOLU i přes umístěný program na jejich webu, ale pro své tiskovky nemají nic lepšího než je verbální vydírání.

Tvrzení, že ti kteří nebudou proti jsou s nimi (s vládou Babiše a Hamáčka) je dost nefér a plné klišé.

K těm zoufalým ubožákům bez jasného volebního programu nemám, co dodat. Koalice jsou ukázkou totálního zoufalství. Hnutí ANO má jasný program, který oslovil mnoho voličů a plní jej. Bohužel ony koalice Spolu a koalice Pirátů a Stan nenabídly žádný program. To, co předvádí na tiskovkách není vůbec prezentace svého volebního programu, ale sprosté vydírání a špinění druhých.

V naší zemi se najdou blbci, co je i přesto budou volit, však je to jejích volba, ale zároveň vizitka toho jakým směrem chtějí aby naše země šla. Pokud někdo nabízí volební program, je to především ANO2011, neboť ANO nikoho nepotřebuje pomlouvat a špinit.

By zaloha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *