Čt. Zář 16th, 2021

Na české politické scéně se nenajde nebezpečnější politická strana, než jsou Piráti. Lidé pracující v této straně jsou profesionálními udavači na čemž si zakládají svou politiku.

Ať jde o proti-pandemická opatření nebo o úspěšný podnik ve svěřeneckém fondu premiéra Babiše, pokaždé to nějak napadli, a nahlásili na nejvyšších místech, tedy EU komise nebo soudy.

Je vcelku směšné, aby tito unijní zaprodanci vynucovali nesmyslný zákon o tom, že by podnikatel nesměl být i v politice, neb mu to umožňuje ústava ČR.

Každý dospělý člověk má právo volit a být volen.

V jiných zemích na západě je funkcionář i podnikatel, například bývalý prezident USA Trump i vlastník miliardových firem. Tam to nevadí. V tomto ohledu, je prosazený lex Babiš zcela nesmyslný.

Zákonodárci se nemusí řídit třetí stranou (EU), aby vytvářeli zákony.

Kdyby česká republika se zachovala jako suverénní stát, prosadila by takové zákony, které reflektují danou zemi a jejich vládce, v našem případě premiéra Babiše.

Piráti jsou zaujatí, mladí zločinci se sklonem k animozitě. Je, až hrůzu nahánějící, co se stane, když se dostanou k moci tyhle unijní lezdoprdelky.

Nebezpečné bude především regulované schválení marihuany pro zdravotní účely, při čemž bude velmi pravděpodobné, že se to do značné míry bude zneužívat.

Jako další riziko je přijetí eura.

Když přijdeme jako stát o naši národní měnu, přijdeme o kus naší národní hrdosti.

Nehledě na ekonomické následky, při čemž lidé, kteří se spoléhají na měnový kurz, a její změnu budou závislý na inflaci a HDP, které je za poslední léta velmi nízké. Vysoké příjmy už nebudou stačit.

Toto vše, a nejen to je důvod, proč je strana Pirátů nevolitelná, a proč jsou lidé, kteří ji volí hlupáci.

By zaloha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *