Čt. Zář 16th, 2021

USA a NATO umí především uměle vyvolávat konflikty, a vyhledávat nepřítele. Opustit NATO je jediné rozumné řešení. Rusko nikdy česku neuškodilo. Mimo to, co se dělo v ČSR za dob okupace je něco, co se děje po celém světě, a každá větší země prováděla okupace (Britové okupovali Indii a Americký kontinent ještě v době, kdy žádní Američané nebyli), což je čin který není trestán, tudíž je kritika a provokace Ruska bezpředmětná.

Američani nikdy žádnou válku nevyhráli. Vždy se jen zapojili v “osvobození” a podnikly falešné kroky k tomu, aby vypadali dobře a především jako vítězové… Příkladem může být hned “válka v Iráku” tam je to ukázka toho, že Američané a spojenci NATO svým vměšováním zabíjí nevinné a vytváří nebo vyhledávají nepřítele, který by jim pomohl ukázat svou stránku vítězů.

Banda šmejdů z USA a NATO často démonizují své tzv. nepřátele, ale fakt je že to zlo jsou oni. USA a NATO.

Hamáček je ukázkovým líbačem zadků, a umí především zbaběle couvat. Jeho zálibou jsou zbraně a výhrůžky lidem. Možná zapomíná, že český národ je národem bojovníků a kohokoliv, kdo ohrožuje místní společenské základy Češi pošlapou. A vlastizrádce Hamáček může čekat jen to nejhorší, a díky svým činům mu zbývá pohyb kanály. 

Doporučené: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rusko-ultimatum-ambasada-velvyslanectvi-diplomate-velvyslanec.A210422_084310_domaci_remy

By zaloha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *