Rouškovné a sliby

Vláda důchodcům slíbila jednorázový příspěvek, který mladá generace odsuzuje a očividně by staré lidi viděli mrtvé. Rouškovné lze využít na náklady, jako jsou testy, lékařské zákroky či úsporu na horší časy. Bezohlednost mladé generace nezná stud.

Covid19, ať už existuje nebo to je jen další resporační onemocnění, které bylo zapomenuto je to skvělá pomoc a nikoliv předvolební dárek. Díky tomuto příspěvku jsou důchodci schopni si pořídit test na Covid19.

Téma: Samoživitelky

Propírané téma, proč nedostanou příspěvek i samoživitelky je nelogické. Mají totiž možnost si zažádat za určitých leč logických podmínek na stránkách nadace Agrofert.


Pravdou je, že současná vláda je jedna z nejlepších. Kvůli záchraně zaměstnanců či živnostníků byla vláda ochotna risknout a zvýšit deficit a tím pomohla spousty lidem. Samozřejmě, že to někteří vraceli, ale to jen proto, že na to neměli nárok.

Vím a věřím, že kdyby u moci byl pan Kalousek, tak by nikomu nic nedal. Ubral by tam, kde to není potřeba a sobě i jiným politikům, by zvedl mzdy a odůvodnil ny to mimořádným nasazením, prací a přesčasy.

I nyní vláda měla přesčasy, ale i přesto myslí na své občany. Roušky byli nařízené. To je v pořádku, ale to že lidé i přes nesouhlas nošení kritizovali, že je vláda objednávala až na poslední chvíli není v pořádku. To bohužel je povaha čechů. I když to není relevantní najdou si češi něco, co by kritizovali.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *